En iyi Bayilik veren Firmalar

En iyi

Bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilen firmalar kuşkusuz ki besin sektöründe yer almaktadır. Gerek büyük alışveriş merkezlerinde yer edinebilmek dahilin gerekse de geniş ve alaka çeken caddelerde hizmet vererek daha çok kişiye hitap etmek adına büyük besin markaları girişimcilerin en çok tercih ettikleri bayiliklerden olmaktadır.

İşte en ve bu bayiliklerin gerekli görülen koşulları;

Mc Donals Bayilik ve Bayilik Şartları

Özellikle gençler olmak üzere milyonlarca kişi Mc Donals’dan en az bir kere aş yiyor. Popülerliği oldukça yüksek olan Mc Donals’a insanlar kadar girişimcilerin de bayilik müracaatları oldukça çok. Mc Donals bayiliği ile karlı bir yatırım yapmak isteyen kişilerin sayısı arkaar iken 2013 seneında Mc Donals en karlı bayilikler listesinin başında yer almaktadır.

En iyi Bayilik veren Firmalar

Avantajlı bayilikler almak isteyen girişimciler dahilin Mc Donals bayiliği ilk gizada yer alır iken Mc Donals markasının sunduğu bayilik koşulları da oldukça çok. Karlı bir yatırım yapmak istiyor iseniz bütçenizin belli bir miktardan çok olması gerekiyor.

Gıda sektöründe hizmet vermek isteyen girişimciler dahilin Mc Donals bayiliği alabilmek adına en az 400-500 bin doları gözden çıkartmanız gerekiyor. Sadece ad hakkı olarak ödeyeceğiniz bu miktarın dışında açacağınız Mc Donals bayisinin popüler ve cadde üzeri bir mekanda yer alması gerekiyor. Bayii konseptine uygun olan biçimde dekore edilmesi de doğua koşulur iken oldukça karlı bir yatırım olan Mc Donals bayiliği ile yatırdığınız ücreti en çok 5 6 ay dahilerisinde art kazanabilirsiniz.

Burger King Bayilik ve Bayilik Şartları

Ülkemizde fast food yiyeceklere olan büyük alaka dünya markalarını bir adım ön planne çıkartmakta. Mc Donals firmasının ardından ülkemizde en çok ziyaret edilen fast food merkezlerinden biri olan Burger King, 2013 seneı saygınlıki ile girişimcilerin en büyük isteksu durumine geliyor. Girişimciler avantajlı bayilikler kurmak adına Burger King markasını tercih eder iken risksiz ve oldukça karlı bir yatırım yapmayı hedeflemekteler.

Burger King bayilik koşullarına baktığımızda oldukça güçlayıcı koşulların olduğunu görmekteyiz. Ancak bu koşulları yerine getirdiğiniz takdirde yatırmış olduğunuz kapitalyi kısa süre dahilerisinde art kazanabilmeniz mümkün.

Burger King bayilik koşullarından bir kaçı; En 400 bin dolar anne kapital, cadde üzeri ve işlek bir mekan, hoş ve kaliteli ortam. Aynı vakitda Burger King, alıcı memnuniyetine de oldukça önem vermektedir.

Little Caesars Bayilik ve Bayilik Şartları

Pizza sektörünün öncü markalarından biri olan Little Caesars 2013 seneı saygınlıki ile yeni bayilikler kurucak. Türkiye’nin derhal derhal her köşesinde bayileri bulunan Little Caesars bu sayıyı arkatırmayı planlıyor. Lezzetli ve temiz pizzaları ile Little Caesars bu sektörde adını delillar iken girişimciler Little Caesars bayiliği almak dahilin oldukça çok işmakta.

Little Caesars bayiliği alabilmek dahilin cadde üzeri bir mekanın tarafı giza 200 bin dolar ad hakkı ve franchise ücreti vermeniz gerekmektedir.

Dominos Pizza Bayilik ve Bayilik Şartları

Fast food sektörünün başka liderlerinden biri olan Dominos Pizza, senelardır ülkemizde sürdürmüş olduğu kaliteli ve leziz hizmetini arkatırmak adına yeni bayilikler vermeye hazırlanıyor. Girişimcilerin en karlı bayilikler listesinde yer almakta olan Dominos Pizza bayiliği ile sizde doğru bir karar verebilir ve yatırımınızın kıymetini arkatırabilirsiniz.

Giyim Sektörü ve Bayilik Hizmetleri

Girişimcilerin en karlı bayilikler olarak gördükleri sektörlerden biri de giyim sektörüdür. Giyim sektöründe hizmet vermekte olan dünyaca meşhur markalar verdikleri bayilikler ile hem mahsullerinin daha çok kişiye sunulmasını hem de girişimcilerin bu hizmetlerden uçurumarlanmasını sağlamakta.

De Facto Bayilik ve Bayilik Şartları

Özellikle genç kesime hitap eden De Facto mağazaları Türkiye’deki yüzlerce mağazası ile senelardır hizmet vermekte. De Facto, 2013 seneı dahilerisinde de girişimcilere yeni bayilikler vererek daha çok kitleye mahsullerini ulaştırmayı körçlamakta.

De Facto bayilik koşulları arasında sadece 400 bin dolar ad hakkı ve franchise ücreti yatırmanız gerekmekte.


Bir önceki yazımız olan Evden Kına Paketleme İşi 2014 İlanları başlıklı makalemizde Evde Kına Paketleme, Evde Kına Paketleme İşi ve Evde Kına Paketleme işi Veren Firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.


Google Gelen Aramalar
en iyi bayilikler
Yazar: admin (847 Posts)


31 Ekim, 2013 | Kategori Ek iş Fikirleri, ekiş Yazar: Bu yazı 1 sene  önce Selvi Yılmaz tarafından yazılmıştır. Google
Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, ek-is.gen.tr değil siz sorumlu tutulursunuz.